Przetargi

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Z dniem 6 grudnia 2021 roku zostaje wprowadzony Regulamin Udzielania Zamówień podprogowych przez Przedsiębiorstwo Wodociągów, Kanalizacji i Ciepłownictwa Spółka z o. o. w Prabutach.


Artykuły

WYKONANIE INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ NA POTRZEBY STACJI UZDATNIANIA WODY W M. SYPANICA O MOCY PONIŻEJ 50KWp

Przedsiębiorstwo Wodociągów Kanalizacji i Ciepłownictwa „PEWIK” Sp. z o.o. zaprasza do składania ofert na "WYKONANIE INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ NA POTRZEBY STACJI UZDATNIANIA WODY W M. SYPANICA O MOCY PONIŻEJ 50KWp".

BUDOWA SIECI WODOCIĄGOWEJ I KANALIZACJI SANITARNEJ W MIEJSCOWOŚCI GRAŻYMOWO, GM. PRABUTY

Przedsiębiorstwo Wodociągów Kanalizacji i Ciepłownictwa „PEWIK” Sp. z o.o. zaprasza do składania ofert na "Budowę sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej do m. Grażymowo, gm. Prabuty".

Uwaga - zmiana terminu składania ofert.

Czytaj więcej o: BUDOWA SIECI WODOCIĄGOWEJ I KANALIZACJI SANITARNEJ W MIEJSCOWOŚCI GRAŻYMOWO, GM. PRABUTY

Wykonanie instalacji fotowoltaicznej na potrzeby stacji podnoszenia ciśnienia w Kołodziejach oraz kotłowni zlokalizowanej na ulicy Ogrodowej w Prabutach, o mocy poniżej 50kwp

Przedsiębiorstwo Wodociągów Kanalizacji i Ciepłownictwa „PEWIK” Sp. z o.o. zaprasza do składania ofert na "Wykonanie instalacji fotowoltaicznej na potrzeby stacji podnoszenia ciśnienia w Kołodziejach oraz kotłowni zlokalizowanej na ulicy Ogrodowej w Prabutach, o mocy poniżej 50kwp".

Ofertę należy złożyć w siedzibie Zamawiającego, w sekretariacie w terminie do dnia 14.03.2022r. do godz. 10.00. Otwarcie ofert nastąpi 14.03.2022r. o godz. 10.30 w siedzibie Zamawiającego.